Aukce 56

39 |

Kachničky

Kód položky: 40034

1978 - 1982

akryl, olej, plátno

130 x 181 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1978-82

na rubu na blindrámu popis autorem, obraz byl autorem restaurován v roce 2007

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 38 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 40 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 41 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč
  • 43 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 44 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 45 | Jaroslav Šerých
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Jitka Válová
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 47 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 48 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč
  • 49 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč