Aukce 56

39 |

Kachničky

Kód položky: 40034

1978 - 1982

akryl, olej, plátno

130 x 181 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1978-82

na rubu na blindrámu popis autorem, obraz byl autorem restaurován v roce 2007

Vyvolávací cena: 250 000 Kč