Aukce 56

62 |

Jonášů mlýn v Bylanech u Hory Kutné

Kód položky: 40195

kombinovaná technika, akvarel, tužka, karton

26 x 36 cm (výřez)

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu popis autorem, etiketa Sbírka rodiny Hejnovy a přípis potvrzení pravosti z roku 1928

Vyvolávací cena: 18 000 Kč