Aukce 56

137 |

Humprecht a šípkový keř

Kód položky: 40114

olej, plátno

40 x 50 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 97

na rubu popis autorem, přiloženo potvrzení pravosti díla manželkou autora.

Vyvolávací cena: 70 000 Kč