Aukce 56

117 |

Hrazdaři II.

Kód položky: 40060

lept, akvarel

15,5 x 34,5 cm

Signatura: sign. UD Tichý 45

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 104, č. 128

Vyvolávací cena: 22 000 Kč