Aukce 56

16 |

Hostina surrealisty

Kód položky: 40149

kvaš, pastel, karton

44,5 x 55,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna, UD 30/8 38

provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 350 000 Kč