Aukce 56

Hamlet

Kód položky: 40075

kresba tuší, akvarel

29 x 20,5 cm

Signatura: sign. PD AH 31

na rubu razítko: Galerie Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 15 000 Kč