Aukce 56

138 |

Gottfried Wilhelm Leibniz

Kód položky: 40132

olej, dřevěná deska

50 x 35 cm

Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram JV

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč