Aukce 56

114 |

Eros

Kód položky: 40057

24 x 18 cm

Signatura: sign. LD Tichý 43

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 63, č. 65.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč