Aukce 56

115 |

Eiffelova věž

Kód položky: 40058

31 x 19,5 cm

Signatura: sign. UD Tichý 41

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 160, č. 252.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč