Aukce 56

71 |

Dostaveníčko (Moravec)

Kód položky: 40112

olej, plátno

70 x 50 cm

Signatura: sign. LD O. Blažíček 27.

LD autorem: Moravec

Vyvolávací cena: 150 000 Kč