Aukce 56

9 |

Dívčí akt

Kód položky: 40176

autorská vícebarevná fotolitografie (olejotisk)

29 x 23 cm

Signatura: sign. PD Drtikol 1923

reprodukováno: Kateřina Klaricová, František Drtikol. Panorama, Praha 1989

Vyvolávací cena: 150 000 Kč