Aukce 56

88 |

Deštníky pod Petřínem

Kód položky: 40046

suchá jehla, akvarel 17/20

15,5 x 24,5 cm

Signatura: sign. PD Jan Smetana 1946

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 8 000 Kč