Aukce 56

102 |

Deštivý večer

Kód položky: 40048

30,5 x 26 cm

Signatura: sign. UD Fr. Hudeček

na rubu popis autorem a razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 12 000 Kč