Aukce 56

178 |

Désarconné (Hommage á Picasso) / Vyhozený ze sedla (Pocta Picassovi)

Kód položky: 40205

akryl, plátno

130 x 162 cm

Signatura: sign. UD Martinez, na rubu M. M.

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 270 000 Kč