Aukce 56

116 |

Commedia dell' arte I.

Kód položky: 40061

tříbarevná suchá jehla, autorský tisk

29,5 x 39,5 cm

Signatura: sign. UD František Tichý 42 s dedikací

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 28, č. 64.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč