tříbarevná suchá jehla, autorský tisk
29,5 x 39,5 cmSignatura: sign. UD František Tichý 42 s dedikací
na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 28, č. 64.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |