Aukce 56

35 |

CLK 49

Kód položky: 40162

olej, plátno

48 x 63 cm

Signatura: sign. LD Serpan

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 34 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč
  • 36 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 38 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 41 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč
  • 43 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 44 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 45 | Jaroslav Šerých
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč