Aukce 56

81 |

Chlapec se svítilnou

Kód položky: 40044

1918

litografie

25 x 17,5 cm

Signatura: sign. PD Josef Čapek

LD název autorem, na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha, reprodukováno: Hollar XX, 1946, str. 11

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

  • 79 | František Süsser
    Vyvolávací cena: 9 000 Kč
  • 80 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 82 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 83 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 84 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 85 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 86 | Jaroslav Rössler
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 87 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 88 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 89 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 90 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 91 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč