Aukce 56

81 |

Chlapec se svítilnou

Kód položky: 40044

1918

litografie

25 x 17,5 cm

Signatura: sign. PD Josef Čapek

LD název autorem, na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha, reprodukováno: Hollar XX, 1946, str. 11

Vyvolávací cena: 14 000 Kč