Aukce 56

34 |

Červená pointa

Kód položky: 40029

olej, plátno

65,5 x 50,5 cm

Signatura: sign. na rubu K. Vaca / 1966

na rubu název a popis autorem

Vyvolávací cena: 36 000 Kč

  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 35 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 36 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 38 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 41 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč
  • 43 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 44 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč