Aukce 56

2 |

Bitevní scéna

Kód položky: 40187

olej, měděná deska

16,5 x 20,2 cm

Signatura: sign. nezjištěna

přiložena restaurátorská zpráva: Šárka a Petr Bergerovi, 2015

Vyvolávací cena: 60 000 Kč