Aukce 56

Arlecchino

Kód položky: 40063

suchá jehla, II. stav

37,5 x 27,5 cm

Signatura: sign. LD Tichý 43, T. v tisku

LD dedikace autorem, na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 84, č. 93.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč