suchá jehla, II. stav
37,5 x 27,5 cmSignatura: sign. LD Tichý 43, T. v tisku
LD dedikace autorem, na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 84, č. 93.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |