Aukce 56

93 |

Anděl

Kód položky: 40076

1922

akvarel, tužka

32 x 23 cm

Signatura: sign. PD AH 22

na rubu razítka: Galerie Schwarz, Milano, Galerie B. Weill, Paris

Vyvolávací cena: 22 000 Kč