Aukce 56

159 |

Abstraktní kompozice (Potok II.)

Kód položky: 40107

olej, sololit

74,5 x 61 cm

Signatura: sign. PD Kroča

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 9 000 Kč