Aukce 55

60 |
Autor neurčen
Zuzana a starci

Kód položky: 39571

kolem 1900

olej, plátno

180 x 130 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: obraz pochází z majetku rodiny Svojsíků (A.B.Svojsík - zakladatel skautingu v Čechách)

Vyvolávací cena: 95 000 Kč