Aukce 55

104 |

Život v trávě při východu slunce

Kód položky: 39582

olej, plátno

33 x 41 cm

Signatura: sign. PD Ota Janeček

na rubu autorský štítek Ota Janeček, č.k. 8697, popis autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč