Aukce 55

Ze zdi na mě tupě zírá přirození netopýra

Kód položky: 39417

olej, akryl, plátno

20 x 20 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu J. Kovanda 2001

na rubu na blindrámu zkratka názvu: Z. Z. N. M. T. Z. P. N.. reprodukováno: monografie Jiřího Kovandy

Vyvolávací cena: 30 000 Kč