Aukce 55

18 |

Zátiší se zvěřinou, rybami, rakem a ovocem

Kód položky: 39515

olej, tempera, plátno

95,5 x 106 cm

Signatura: sign. LD monogram AP

na rubu na blindrámu popis Ant. Procházka 1944 Zátiší

Vyvolávací cena: 280 000 Kč