Aukce 55

57 |

Zátiší s kyticí růží

Kód položky: 39471

18. století

olej, plátno

100 x 73 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertiza Prof. Dr. Jaromír Neumann, DrSc.

Vyvolávací cena: 600 000 Kč