Aukce 55

Zátiší s jablky a sklenkou vína (Jablka a sklenka vína)

Kód položky: 39445

olej, lepenka

37 x 45 cm (výřez)

Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček a autorské razítko

na rubu název a potvrzení pravosti díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč