Aukce 55

39 |

Z cyklu Větrné zámky

Kód položky: 39513

olej, tempera, malířská lepenka

35 x 41,5 cm

Signatura: sign. PD Tikal 62

na rubu razítko Z pozůstalosti Václava Tikala. Vystaveno: Galerie Moderna Praha 2014

Vyvolávací cena: 85 000 Kč