Aukce 55

35 |

Z cyklu Gehinnom

Kód položky: 39452

emailová barva, olej, bronz, plátno

70 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1974

na rubu název, na blindrámu popis díla

Vyvolávací cena: 600 000 Kč

  • 33 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 36 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 38 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 39 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 40 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 42 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 43 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 44 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 45 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč