Aukce 55

56 |

Výchova Jupiterova

Kód položky: 39427

17. stol.

olej, plátno

89 x 85 cm

Signatura: sign. nezjištěna

odborná expertiza PhDr. Hana Seifertová, analýza vzorků malby Univerzita Pradubice, Fakulta restarování, Ing. Karol Bayer - historiické pigmenty používané v období baroka.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč