Aukce 55

41 |

Vrásnění

Kód položky: 39504

olej, plátno

60 x 60 cm

Signatura: sign. UD Boštík, na rubu na blindrámu Václav Boštík

popsáno a reprodukováno: Zdenek Primus - Umění je abstrakce, Praha 2003, str. 218/219

Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč