Aukce 55

11 |

V Lisabonu

Kód položky: 39518

1907

olej, plátno

55 x 65,5 cm

Signatura: LD Kars 07

na rubu na blindrámu etiketa: Neue Kunst Hans Goltz München. odborná expertiza:
PhDr. Rea Michalová Ph.D. Vystaveno: Souborná výstava malíře Georgese
Karse, Spolek výtvarných umělců
Mánes, Budova Mánesa v Praze,
8. 1. – 3. 2. 1937, č. k. 7 („V Lisaboně“)

Vyvolávací cena: 380 000 Kč