Aukce 55

82 |

Tající sníh (Levínská Olešnice)

Kód položky: 39498

kolem 1910

olej, lepenka

26 x 35 cm

Signatura: sign. PD B. Dvořák

na rubu razítko Vystaveno Galerie Kroupa 2012 - výstava Julius Mařák a jeho žáci, č. 22, publikováno: Michael Zachař, Krajiny domova Bohuslava Dvořáka, str. 53, Praha 2014

Vyvolávací cena: 18 000 Kč