Aukce 55

126 |

Svítání

Kód položky: 39451

olej, plátno

75 x 65 cm

Signatura: sign. LD F. Malý 73

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč