Aukce 55

24 |

Sensitivní hlava

Kód položky: 39488

olej, plátno, sololit

45 x 40 cm

Signatura: sign. PD Fr. Hudeček

reprodukováno: monografie Fr. Hudeček, Moderna 2011, str. 84, č. 62.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč