Aukce 55

55 |
Autor neurčen

Romantická krajina s figurální stafáží

Kód položky: 39483

olej, dřevěná deska, parketáž

45 x 61 cm

Signatura: sign. nezjištěna

Vyvolávací cena: 55 000 Kč