Aukce 55

Romantická krajina

Kód položky: 39565

olej, plátno

50 x 82 cm

Signatura: sign. LD A Chwala

odborná expertiza: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 320 000 Kč