Aukce 55

174 |

Pseudofigura

Kód položky: 39543

olej, akryl, křídy, lepenka

43 x 37 cm

Signatura: sign. PD J. K. 84

reprodukováno: v monografii Jan Kotík, Národní galerie Praha, 2011, str. 441

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

  • 172 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 173 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 175 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 176 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 177 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč