Aukce 55

Probuzení

Kód položky: 39516

olej, plátno

70 x 65 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 95, na rubu na blindrámu M. Rittstein

na rubu název autorem. vystaveno: Via Art Praha, 1996

Vyvolávací cena: 35 000 Kč