Aukce 55

84 |

Předjaří - duben 1946

Kód položky: 39463

olej, plátno

44,5 x 69,5 cm

Signatura: sign. PD Rabas 46

na rubu na blindrámu autorem Duben 46

Vyvolávací cena: 48 000 Kč