Aukce 55

32 |

Prakrajina

Kód položky: 39409

olej, email, sololit

95 x 151 cm

Signatura: sign. PD Matal 63

Vyvolávací cena: 260 000 Kč

  • 30 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 33 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 35 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 36 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 38 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 39 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 40 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 42 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč