Aukce 55

Pohled na Nový Svět na Hradčanech

Kód položky: 39450

olej, plátno

50 x 65 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu nablindrámu potvrzení pravosti díla autorem s datací 4/1 1938 a štítek Galerie hl. m. Prahy s popisem díla.

Vyvolávací cena: 31 000 Kč