Aukce 55

2 |

Noční nábřeží

Kód položky: 39464

1896

olej, plátno

50 x 73 cm

Signatura: sign. PD JS 96

odborná expertiza prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč