Aukce 55

114 |

Návrh na nápojovou soupravu

Kód položky: 39492

kvaš, akvarel, tužka, podtisk, karton

82,5 x 56,5 cm

Signatura: sign. PD Ladislav Sutnar

Vyvolávací cena: 18 000 Kč