Aukce 55

116 |

Nároží ulice při odpoledním slunci

Kód položky: 39410

olej, olejová tempera, lepenka

30 x 21,5 cm

Signatura: sign. LD Fuka 53, na rubu 1953 Fuka Vladimír

ze série Dvanácti (měsíců), na rubu název a přípis autorem

Vyvolávací cena: 9 000 Kč