Aukce 55

113 |

Nábřeží ve městě

Kód položky: 39546

olej, lepenka

27,5 x 46 cm

Signatura: sign. PD Kubíček 56

na rubu dedikace a popis díla autorem

Vyvolávací cena: 15 000 Kč