Aukce 55

3 |

Na vypuštěném rybníce

Kód položky: 39500

začátek 80. le

olej, plátno

26,5 x 40 cm

Signatura: sign. PD Chittussi

odborná expertiza: prof. PhDr. Roman Prahl, CSc.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč