1907
olej, plátno
115 x 150 cmSignatura: sign. LD F. Engelmüller
na rubu na blindrámu štítek s povrzením pravosti synem D. F. Engelmüllerem z roku 1945, razítko: Vystaveno na výstavě Galerie Kroupa, Julius Mařák a jeho žáci 2012, č.k. 24, na rubu štítek s č. 1527 z roku 1908, pravost potvrzdil PhDr. M. Zachař, reproduk
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |