Aukce 55

8 |

Na mrtvém rameni Labe (Píseň rákosí)

Kód položky: 39502

1907

olej, plátno

115 x 150 cm

Signatura: sign. LD F. Engelmüller

na rubu na blindrámu štítek s povrzením pravosti synem D. F. Engelmüllerem z roku 1945, razítko: Vystaveno na výstavě Galerie Kroupa, Julius Mařák a jeho žáci 2012, č.k. 24, na rubu štítek s č. 1527 z roku 1908, pravost potvrzdil PhDr. M. Zachař, reproduk

Vyvolávací cena: 480 000 Kč