Aukce 55

90 |
Autor neurčen

Motiv z Francie

Kód položky: 39482

olej, lepenka

37 x 44,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

LD přípis Brockhouse

Vyvolávací cena: 50 000 Kč